Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
 
Populiariausi
 

Pirkimo sąlygos

Pirkimo procedūra:

1. Išsirenkate norimas prekes ir įsidedate į krepšelį

2. Atsiskaitydami nurodote savo adresą, pasirenkate mokėjimo būdą

3. Sumokate už prekes

4. Prekes gaunate paštu arba kurjeriu, Jūsų nurodytu adresu

Už prekes galima atsiskaityti ir grynaisiais jų pristatymo metu pašte arba kurjeriui, tačiau tokiu atveju taikomas papildomas 3 € mokestis už grynųjų pinigų surinkimo paslaugą.


Užsakymą galite padaryti ir telefonu 8 623 77715

 

Prekės yra siunčiamos iš Lietuvos Respublikos teritorijos, todėl visoje Europos Sąjungoje nebus taikomi jokie papildomi (pvz.: muitų) mokesčiai.

Jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip, pristatymas trunka 2-4 dienas (jei prekės šiuo metu nėra Lietuvoje, 2-4 savaites ar ilgiau). Aprašymai ir nuotraukos yra orientacinio pobūdžio, reali prekės išvaizda ir komplektacija gali skirtis. Jei turite klausimų dėl prekės išvaizdos ar komplektacijos, tikslaus pristatymo termino, prieš perkant susisiekite su mumis.

Prekės yra siunčiamos registruotu paštu, jas atsiimant reikia pateikti asmens dokumentą ir pasirašyti. Priklausomai nuo jus aptarnaujančio pašto, siunta gali būti atnešta į namus, arba gali tekti eiti ją atsiimti į pašto skyrių, gavus pranešimą (lapelį). Kur šiuo metu yra jūsų siunta, galite susirasti čia: http://www.post.lt/lt/index.html?id=1241

Prekės yra išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą (išskyrus atvejus, kai naudojamasi išperkamąja siunta).

Lazeriai.eu ūkinė-komercinė veikla yra įregistruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, vykdoma Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Perkant ir registruojantis pirkėjai sutinka, kad bus tvarkomi ir saugomi jų asmens duomenys, taip pat perduodami trečiosioms šalims, kiek tai reikia užsakymui įvykdyti (pvz., gavėjo adresas kurjeriams).

Prekes siunčiame ir į kitas šalis, susisiekite naudodamiesi kontaktų forma ir nurodysime siuntimo kainą. Taip pat siūlome susisiekti, jei pageidaujate kito prekių siuntimo ar atsiėmimo būdo.